Sportissimo
  • Fudbal

    Srbija

    • FK Crvena zvezda
    • FK Partizan
    • Superliga
    • Reprezentacija Srbije
    • Ženski fudbal
    • Niže lige
      Niže lige
      Admiral
      Admiral

    Evropski fudbal

    • Liga šampiona
    • Premijer liga
    • Serija A
    • La liga
    • Bundesliga
    • Liga 1
    • AKTUELNO
  • Košarka
    • Evroliga
    • KK Partizan Mozzartbet
    • KK Crvena zvezda Meridianbet
    • AdmiralBet ABA liga
    • Meridianbet KLS
    • Nikola Jokić
    • NBA
    • Reprezentacija Srbije
    • Ženska košarka
    • AKTUELNO
  • Tenis
    • Novak Đoković
    • AKTUELNO
  • Ostali sportovi
    • Boks
      Boks
      BS-Srbije
      BS-Srbije
    • Atletika
    • Futsal
    • Rukomet
    • Vaterpolo
    • Odbojka
    • Auto-moto
    • Borilački sportovi
      Borilačke veštine
    • Školski sport
    • E-sport
    • NFL/Američki fudbal
    • AKTUELNO
  • Showtime
  • Video
Najnovije EuroLeague Admiral

Sportissimo - Tvoje mesto za sport

Sportissimo

Sportissimo App

Preuzmi app

Pretraživač

Nastavi

Rezultati pretrage za: "fudbal"

"ODLAZAK IZ HRVATSKE DOBRA ODLUKA!" Zlatko Dalić izjavom šokirao čitav Balkan!

"ODLAZAK IZ HRVATSKE DOBRA ODLUKA!" Zlatko Dalić izjavom šokirao čitav Balkan!

Dalić otvorio dušu posle napuštanja vatrenih - evo šta je poručio

GOTOVO! U Partizan stiže dugo očekivano pojačanje - evo o kome se radi!

GOTOVO! U Partizan stiže dugo očekivano pojačanje - evo o kome se radi!

Nikola Čumić novi fudbaler Partizana!

"OZDRAVITE!" Albert Rijera se na SRPSKOM obratio navijačima Zvezde, "delije" ovo nisu očekivale (VIDEO)

"OZDRAVITE!" Albert Rijera se na SRPSKOM obratio navijačima Zvezde, "delije" ovo nisu očekivale (VIDEO)

Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda tiču se njenog novog trenera, Alberta Rijere i poruke koju je poslao "delijama"

SAKRIVENE PORUKE CRVENE ZVEZDE: Albert Rijera je novi trener crveno-belih, a stigao je uz ova DVA detalja

SAKRIVENE PORUKE CRVENE ZVEZDE: Albert Rijera je novi trener crveno-belih, a stigao je uz ova DVA detalja

Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda tiču se Alberta Rijere.

DELIJE SU REKLE SVOJE O ALBERTU RIJERI: Evo kakav je stav navijača o dolasku Španca za trenera Zvezde

DELIJE SU REKLE SVOJE O ALBERTU RIJERI: Evo kakav je stav navijača o dolasku Španca za trenera Zvezde

Poruke se samo nižu.

MNOGI OSTALI ZATEČENI: Ovako je Crvena zvezda objavila da je Albert Rijera njen novi trener! (VIDEO)

MNOGI OSTALI ZATEČENI: Ovako je Crvena zvezda objavila da je Albert Rijera njen novi trener! (VIDEO)

Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda su prilično... moderne.

POZNATO KOLIKA ĆE BITI PLATA ALBERTA RIJERE U ZVEZDI: Evo gde je Španac potpisao ugovor sa crveno-belima

POZNATO KOLIKA ĆE BITI PLATA ALBERTA RIJERE U ZVEZDI: Evo gde je Španac potpisao ugovor sa crveno-belima

Predstavljanje je u nedelju u 14 časova, a onda će održati prvi trening.

ZVANIČNO! POTPISAO ALBERT RIJERA: Crvena zvezda predstavila novog trenera na način o kojem će se dugo pričati (VIDEO)

ZVANIČNO! POTPISAO ALBERT RIJERA: Crvena zvezda predstavila novog trenera na način o kojem će se dugo pričati (VIDEO)

Španac ne stiže sam.

OTKRIVENO! Evo kada Crvena zvezda dobija novog trenera posle ostavke Dejana Stankovića!

OTKRIVENO! Evo kada Crvena zvezda dobija novog trenera posle ostavke Dejana Stankovića!

Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda obradovaće su "delije"-

SAZNAJEMO! Adem Ljajić pred vratima Partizana, ali postoji jedna velika prepreka!

SAZNAJEMO! Adem Ljajić pred vratima Partizana, ali postoji jedna velika prepreka!

Pregovori su još na čekanju.

ALBERT RIJERA OTVORIO DUŠU: Ova greška promenila je život novom treneru Crvene zvezde

ALBERT RIJERA OTVORIO DUŠU: Ova greška promenila je život novom treneru Crvene zvezde

Shvatio je na najteži način kako stoje stvari u svlačionici.

NEVEROVATNO! UEFA odlučila, evo kada se igra Hetafe - Partizan, a kada Crvena zvezda - Viktorija Plzenj

NEVEROVATNO! UEFA odlučila, evo kada se igra Hetafe - Partizan, a kada Crvena zvezda - Viktorija Plzenj

UEFA je donela odluku o terminima evropskih utakmica FK Crvena zvezda i Partizan

  • 1
  • ...
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • ...
  • 834

Najnovije

Crvena zvezda i Partizan u velikom problemu: Večiti ne znaju šta da rade!
AdmiralBet ABA liga 13:23 share0

Crvena zvezda i Partizan u velikom problemu: Večiti ne znaju šta da rade!

Crveno i crno beli imaće zgusnut raspored.

Marko Marin ponovo na terenu: Tehnički direktor Crvene zvezde u društvu legendi srušio Real Madrid (FOTO)
FK Crvena zvezda 13:21 share0

Marko Marin ponovo na terenu: Tehnički direktor Crvene zvezde u društvu legendi srušio Real Madrid (FOTO)

Društvo na terenu mu je pravilo jedno od najzvučnijih imena Crvene zvezde.

Srbija juri pobedu protiv Holandije: FSS na poseban način najavio spektakl (VIDEO)
Reprezentacija Srbije 13:17 share0

Srbija juri pobedu protiv Holandije: FSS na poseban način najavio spektakl (VIDEO)

FSS se oglasio važnom porukom uoči važnog okršaja.

Velika pobeda u Bačkom Jarku: Mladost u finišu slomila OFK Bačku
Niže lige 13:11 share0

Velika pobeda u Bačkom Jarku: Mladost u finišu slomila OFK Bačku

Poslednji minuti protekli u znaku domaćina.

UEFA donela odluku o Nenadu Minakoviću: Srbina koji je sudio večiti derbi sačekala vesti od krucijalnog značaja
Superliga 12:51 share0

UEFA donela odluku o Nenadu Minakoviću: Srbina koji je sudio večiti derbi sačekala vesti od krucijalnog značaja

Minaković će deliti pravdu na utakmici Škotske i Švajcarske.

Najčitanije

PARTIZAN U PROBLEMU ZBOG NOVCA: Penjarojina velika želja sve dalje od crno-belih
KK Partizan Mozzartbet 19:08 share22

PARTIZAN U PROBLEMU ZBOG NOVCA: Penjarojina velika želja sve dalje od crno-belih

Teško da može da se isprati ovakva trka.

LUDNICA! Srbija razbila Sloveniju 32:1!
Vaterpolo 19:02 share33

LUDNICA! Srbija razbila Sloveniju 32:1!

Neverovatan start za vaterpolo reprezentaciju Srbije!

DA LI SU NIKOLA KUSTURICA I EMIR KUSTURICA ROĐACI? Slavni reditelj otkrio je istinu o košarkaškoj zvezdi Srbije
Reprezentacija Srbije 10:22 share28

DA LI SU NIKOLA KUSTURICA I EMIR KUSTURICA ROĐACI? Slavni reditelj otkrio je istinu o košarkaškoj zvezdi Srbije

Srbija treba da bude ponosna na mladog asa.

NAPADNUT NOVAK ĐOKOVIĆ! Najbolji teniser svih vremena ovo NIKAKO nije zaslužio!
Novak Đoković 10:56 share20

NAPADNUT NOVAK ĐOKOVIĆ! Najbolji teniser svih vremena ovo NIKAKO nije zaslužio!

Brazilac nema nimalo poštovanja.

HRVATSKA U ŠOKU! Ovo su SVE košarkašice Srbije nosile oko ruke kada su pošle u istorijski meč! (FOTO)
Reprezentacija Srbije 16:04 share19

HRVATSKA U ŠOKU! Ovo su SVE košarkašice Srbije nosile oko ruke kada su pošle u istorijski meč! (FOTO)

Kadetkinje Srbije oduševile naciju, a šokirale Hrvatsku uz posebnu poruku.

Sportissimo

Kategorije

  • Fudbal
  • Košarka
  • Tenis
  • Ostali sportovi
  • Showtime
  • Video

Ostalo

  • O nama
  • Impressum
  • Pravila korišćenja
  • Marketing
  • Uređivačka politika

© 2025 Sportissimo Medijska mreža d.o.o. Sva prava rezervisana.

Powered by:

Medijska mreza