"OSTAO SAM BEZ REČI, U BEOGRADU BOLJE DA SE NE POJAVLJUJEMO!" Jakšić RAZOČARAN nakon debakla protiv Grka: Moramo da se DIGNEMO!
Šteta! Promakla bronza nakon loše partije naših vaterpolista.
Šteta! Promakla bronza nakon loše partije naših vaterpolista.
Ovome se zaista nismo nadali.
Reakcija je sasvim opravdana.
Sledeća prepreka je Grčka.
Imaće naši momci priliku da stignu do medalje...