SEBIČNI ITALIJANI DODATNO RAZBESNELI NACIJU! Ovakva sramota dugo će se pamtiti!
O ovome će se tek pričati!
O ovome će se tek pričati!
"Svi bi se trebali ugledati na Novaka."
Deluje da je razlaz bilo jedino moguće rešenje
Deluje da je smena neizbežna.
Italija propušta treći vezani Mundijal!