"ŽAO MI JE ŠTO NISMO USPELI": Bivši igrač Crvene zvezde se izvinio navijačima!
Džordan Lojd se izvinio Poljacima!
Džordan Lojd se izvinio Poljacima!
Vest koju su svi ljubitelji ovog plemenitog sporta čekali!
Tri greške sudija koje su direktno uticale na pobednika!
Odmeriće naši momci snage i sa selekcijom Brazila...
Moglo je biti mnogo bolje...
Poslednje dve utakmice danas!
Došla je da ga poseti u u Poljskoj.
Selektor Poljske odabrao 12 igrača!
A sve je moglo da bude potpuno drugačije.