"OVO ĆE NAS BOLETI NEKO VREME..." Srpska odbojkašica iznela utiske posle poraza od Holandije i poslala bitnu poruku!
"Vratile smo se posle 0:2, došle do 2:2 i, obično, kad to uradite, očekujete da pobedite..."
"Vratile smo se posle 0:2, došle do 2:2 i, obično, kad to uradite, očekujete da pobedite..."
Pored toga, obezbeđene su i ulaznice sa meč sa Spartakom...
Stižu pozitivne informacije?
Kako se saznaje, sledi i operativni zahvat.
Da li nas iznenađuje analiza?
Drugi od ukupno devet planiranih sigurnih koraka.
Klub će zasigurno snositi psoledice zbog koreografije svojih pristalica.
Italijan se poigravao sa protivnikom.
Srbija je zemlja šaha.
Svi su usresređeni na proklamovani cilj.
Njegov bivši klub ga neće pustiti za džabe uprkos problemima koje ima.