OTIŠAO IZ HUMSKE, A SADA KIDA! Da li se Partizan prerano odrekao Mateje Stjepanovića?
Crno-beli biser ima sjajnu sezonu.
Crno-beli biser ima sjajnu sezonu.
Crno-beli se i dalje ne oglašavaju.
Košarkaši Partizana u Milanu bez grobara!
Obe navijačke grupe imaju svoje argumente.
Možda i opstanak nije tako daleko.
Za sada, mali broj ljudi na košarci.
Huk sa tribina im je neophodan.
Interesantne scene stižu nam iz glavnog grada Hrvatske.
Veliki rezultat našeg sporta!
Crno-beli započinju drugi deo priprema, onaj na slovenačkom Pohorju.