GROBARI OVO NE BI MOGLI DA PREŽALE: Partizan bi uskoro mogao da ostane bez jednog od najboljih igrača?!
Bio bi to veoma težak udarac za crno-bele.
Bio bi to veoma težak udarac za crno-bele.
Evroliga je tako odlučila.
Definitivno njegov gubitak nikome ne bi lako pao...
Postoji želja za povratkom u NBA, ali pitaju se i crno-beli.
Nasmejao delije i grobare.
Sve to na dan meča sa Dubaijem.
Krilo crno-belih ističe da je ključ bio u skokovima, ničijim loptama i čvrstoj igri u fizički zahtevnom meču.
Vesti koje nikako nisu hteli da čuju!