TEŽAK BLAM LEBRONOVOG SINA: Broni Džejms se ozbiljno obrukao! (VIDEO)
Šta mu bi?! Verovatno ništa, samo je očajan košarkaš!
Šta mu bi?! Verovatno ništa, samo je očajan košarkaš!
Sezona velikih očekivanja.
Najdžel Hejs-Dejvis odlazi u Finiks.
Očekije se da ipak neće ostati deo najjače košarkaške lige na planeti.
Amerika za njega ostaje obećana zemlja.
Videćemo kako će se pokazati!
Divne vesti za sve naše ljude koji žele na završnicu Svetskog prvenstva u fudbalu!