MARKO ARNAUTOVIĆ SE OBRATIO SVIM NAVIJAČIMA CRVENE ZVEZDE: Govorio je o Seltiku, pa ISTAKAO NAJVAŽNIJU STVAR!
Spektakl u glavnom gradu Srbije!
Spektakl u glavnom gradu Srbije!
Bio je učesnik istorijskog duela.
Igrala je i protiv rivala Partizana!
Sjajna partija i dobra uvertira za ono što sledi.
Može li se ponoviti drama srećnog kraja.
Ukoliko se pristupi meču na pravi način, iznenađenja neće biti.
Bio je ljubimac navijača "Kelta".
Utamica sa Đerom poslužiće kao putokaz za duele sa Ferencvarošem.