ZADOVOLJSTVO I PORED PORAZA: Partizan je morao da posegne za najjačom postavom da bi nas pobedio! (VIDEO)
Strateg "pantera" čeka pobede u, za njih "važnijim" mečevima.
Evo o čemu se radi!
Veliki hladan tuš za fudbalski savez tzv. države Kosovo... Golman nemačkog Hidenhajma Dijant Ramaj (24), koji je u poslednjim danima bio najavljivan kao novo "pojačanje" reprezentacije južne srpske pokrajine, jasno je poručio - nema ništa od toga.
Pre samo nekoliko dana tamošnji mediji su trijumfalno objavljivali da je predsednik saveza Agim Ademi lično pregovarao s Ramajem, uz tvrdnje da je njegov debi za tzv. državu Kosovo "pitanje dana" i da bi mogao da zaigra već u novembru. Međutim, stvarnost je brzo razbila te najave.
Ramajev agent Jirgen Švab demantovao je sve navode i presekao dilemu.
Mladi čuvar mreže, koji je trenutno na pozajmici u Hidenhajmu iz Borusije Dortmund, očigledno ima znatno veće ambicije - da se izbori za mesto u reprezentaciji Nemačke, čiji je dres već nosio u mlađim selekcijama.
Ova odluka predstavlja ozbiljan udarac za selekciju tzv. države Kosovo, koja se i dalje nada plasmanu u baraž za Svetsko prvenstvo, dok je i dalje prva opcija na golu - Arijanet Murić.
Ramaj je rođen u Štutgartu, a u dosadašnjoj karijeri branio je za Ajaks, Ajntraht Frankfurt i Kopenhagen, dok je trenutno pod ugovorom s Borusijom Dortmund. Prema podacima Transfermarkta, njegova tržišna vrednost procenjuje se na oko sedam miliona evra.
Njegov odgovor ne jasno je stavio do znanja - nema dileme kome želi da pripada.
Strateg "pantera" čeka pobede u, za njih "važnijim" mečevima.
Uoči novog evroligaškog izazova.
Sve čine ne bi li ga izbacili iz koloseka.
Na srpskom reprezentativcu će imati milionske gubitke.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Poraz mu je teško pao.
Mnogi su ostali razočarani.
Nikad ne znaš šta nosi budućnost. Kapiten Srbije se javio iz centra našeg glavnog grada, tačnija sa starog DIF.
Popularni Žoc se sam oglasio povodom toga.
O ovom meču će se dugo pričati!
Rakić ponovo deo zeleno-crne porodice!
Nesvakidašnja situacija.
Jednu stvar navijači crno-belih neće tako lako oprostiti ovom igraču.
Ko god je igrao s nama, prošao je grupu...
Vreme je za ono glavno!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar