NAJVEĆI UZ NAJVEĆE! Novak se poklonio Mesiju! (FOTO)
Vesti koje su se brzo proširile!
Veliki udarac
Majkl Bambang Hartono, istaknuti indonežanski biznismen i jedan od suvlasnika italijanskog fudbalskog kluba Komo 1907, preminuo je u 87. godini života u Singapuru. Vest o njegovoj smrti odjeknula je kako u poslovnim krugovima, tako i u svetu sporta, s obzirom na njegov značajan uticaj i ulaganja koja su promenila tok razvoja kluba.
Prema podacima koje objavljuje Forbes, Hartono je bio među najbogatijim ljudima na planeti, zauzimajući 149. mesto sa procenjenim bogatstvom od oko 18 milijardi dolara. Njegovo ime decenijama je bilo sinonim za uspeh u biznisu, pre svega kroz rad u okviru porodične kompanije Djarum Group, koja je izrasla u jednog od vodećih konglomerata u regionu.
Zajedno sa svojim bratom, Robert Hartono, ušao je u vlasničku strukturu kluba Komo 2019. godine, u trenutku kada se tim nalazio u četvrtom rangu italijanskog fudbala, odnosno Seriji D. Od tog momenta započet je ambiciozan projekat, koji je iz godine u godinu donosio napredak, kako na organizacionom, tako i na sportskom planu. Danas se klub nalazi na pragu plasmana u najelitnije evropsko takmičenje, što dovoljno govori o razmerama transformacije koju su omogućila njihova ulaganja i dugoročna vizija.
Fudbalski klub Komo 1907 oprostio se od svog suvlasnika dirljivim saopštenjem, u kojem je izražena duboka tuga zbog njegovog odlaska. U poruci su upućeni izrazi saučešća porodici Hartono, kao i svim zaposlenima u okviru Djarum grupe. Iz kluba su posebno naglasili da je upravo zahvaljujući liderstvu porodice Hartono započeta nova era u istoriji kluba, koja je donela stabilnost, ambiciju i sportski uspon.
Njegovo nasleđe, kako u poslovnom svetu tako i u sportu, ostaće trajno upamćeno, a doprinos razvoju kluba i zajednice biće vrednovan sa velikim poštovanjem i zahvalnošću.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Crveno-beli će imati težak zadatak da zadrže igrača.
Fudbaleri Koma sledeće sezone igraju Ligu šampiona.
Da nije malo preterala?
Šta uradi, crni Marine?
Vesti koje su se brzo proširile!
Vraća se u Lovćenac posle šest godina, ali u drugačijoj ulozi.
Izgleda da je influenserka dobro "spremila" golmana kada je imao 15 odbrana na meču.
Još ništa nije rešeno!
Nikola se dobro preznojio na treningu Srbije pred kvalifikacije za Mundobasket.
I drugi klubovi su se uključili u trku.
Nestvarno da se tako oseća.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar