PARTIZAN JE U RUPI! Šokantna izjava Srđana Blagojevića nakon "pokera" na Brdu! (VIDEO)
Slede neprospavane noći u Humskoj.
Važna pobeda u Humskoj!
Fudbaleri Partizana su slavili u Humskoj protiv Novog Pazara, rezultatom 2:0. Radost crno-belima doneli su prvo Ognjen Ugrešić u 34. minutu, a zatim i iskusni Bibars Natho u 76. minutu.
Nakon velike pobede koja je vratila Partizan na sami vrh tabele, medijima se obratio i privremeni šef stručnog štaba crno-belih, Marko Jovanović.
Trener Jovanović nije mogao da se ne osvrne na debitanski nastup Abdumalika:
- Mislim da imamo levog beka za budućnost. Njemu je ovo prva utakmica. Bio je sjajan, naravno nije dugo igrao, uhvatili su ga grčevi, ali veoma mi je drago zbog njega - rekao je Jovanović.
Na pitanje o novom treneru, Jovanović je rekao.
- Zaista ne znam. Nismo pričali ni sa kim iz kluba. Ove dve utakmice su nam bile prioritet. Videćemo - rekao je Jovanović.
Osvrnuo se i na novog selektora Srbije, Veljka Paunovića, koji je pratio meč crno-belih u Humskoj.
- Drago mi je što je bio. Ovim putem želim da mu čestitam na imenovanju za novog selektora. On je bio moj saigrač i jedan među omiljenima. On je veliki profesionalac i velika ličnost pre svega, želim mu sve najbolje - rekao je Jovanović.
Otkrio je i kako je vratio samopuzdanje momcima u ekipi.
- Rekao sam momcima da su ove dve utakmice bitnih 6 bodova. Partizan igra lepo, ali mora da se takmiči. Danas smo igrali lepo, ali kako bi bilo da smo izgubili... Voleo bih da ovo potraje što duže - rekao je trener Marko Jovanović.
Slede neprospavane noći u Humskoj.
Crno-beli traže izlaz iz krize sa novim tandemom na klupi.
Uoči važnog meča u Humskoj.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Vezista crno-belih bi mogao da napusti klub ovog leta.
Legenda Partizana prokomentarisala dolazak novog trenera.
Novi trener kluba iz Humske već radi na jačanju tima.
Zimska pauza kreće ranije nego inače!
Crno-beli krenuli u prvoligašku misiju.
Sada je pred novim izazovom!
Dobro se poznaje sa šefom stručnog štaba.
Trinaest godina čekanja, i odmah minsko polje!
Vesti kakve nismo očekivali!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar