SVOJE SRPSTVO NE MORAM DA DOKAZUJEM! Piksi zagrmeo: Ponosno smo pevali našu himnu!
Prvo poglavlje kvalifikacija je završeno.
Navijači žele tri boda!
Fudbaleri reprezentacije Srbije večeras igraju meč kvalfikacija za Svetsko prvenstvo protiv Andore na stadionu "Dubočica" u Leskovcu. Utakmica startuje od 20.45, a "orlovi" su stigli na stadion. Čim su izašli iz autobusa, zaputili su se ka terenu, gde su se zadržali neko vreme.
Sada je pravi momenat da naša rerpezentacija stigne do prve pobede u kvalfikacijama za Mundijal, pošto su u prvom meču odigrali nerešeno protiv Albanije u Tirani.
Selektor Dragan Stojković Piksi je veoma oprezan pred ovaj duel.
- Poznajem ih dovoljno. Gledali smo utakmicu protiv Engleza, mada smo gledali i protiv Albanije. Te sam gledao, druge i nisam. Dve su sasvim dovoljno. Organizovana ekipa koja može da napravi probem. Kada govorim da danas nema lakih protivnika meni se podsmevaju. Biće teško i sutra dobiti Andoru. Vrlo su organizovani, bore se, trče. To znači da moramo biti stprljivi u tehničkom, pa i taktičkom smislu. Imperativ je pobeda, da ne tražimo mi sad neke alibije. Bolji smo, ali to treba pokazati na terenu - rekao je on.
Andora je u prošlom kolu igrala protiv selekcije Engleske na domaćem terenu i poraženi su rezultatom 1:0. Oni su do sada odigrali tri utakmice i nisu uspeli da stignu ni do jednog boda. Engleska je prva u grupi sa devet bodova, dok Albanija ima četiri, Letonija tri, a Srbija ima jedan.
Prvo poglavlje kvalifikacija je završeno.
Jedna stvar na treningu je svima upala u oči.
Stojković presekao
Vreme je za prvu kvalifikacionu "trojku".
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Posao je okončan, ili možda ipak nije.
Mnogo se lakše diše.
Svi za Srbiju i sve za Srbiju.
Ogromni problemi za Mendesa.
Za sve njih, dolazak na EP bio je san!
Urugvajci spakovali kofere!
Ono što je posebno zanimljivo - pre njega će na centralni teren izaći i Miomir Kecmanović i Teodora Kostović. Ovo nam se nikada nije desilo, da gledamo tri srpska meča zaredom na Vimbldonu na glavnom igralištu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar