PUNOM PAROM NAPRED! Balkan Boxing se ne zaustavlja - spremna dva spektakla!
Vesti koje su se proširile regionom!
Kakvo pojačanje stiže u Beograd!
Kapiten omladinskog tima Barselone uskoro pakuje kofere i dolazi u Beograd. Po svemu sudeći mladi Ugo Alba kroz nekoliko narednih dana postaje novi fudbaler OFK Beograda.
Ugo će igrati u Superligi Srbije.
Naime, mladi igrač se na društvenim mrežama već oprostio od Katalonaca, a za voljeni klub imao je samo reči hvale. Zahvalnost je bila upućena saigračima, trenerima, lekarskom timu, kompletnom osoblju i navijačima.
Kako je rekao: "Nadam se da ovo nije zbogom".
- Stigao sam pre više od šest godina, bio sam dete, sa koferom punim snova. Danas odlazim kao odrasla osoba, sa srcem punim naučenih lekcija, i sa sobom nosim obrazovanje i vrednosti koje će zauvek ostati unutar mene, gde god da me život odvede.
Želim da se pozdravim sa svima vama. Mojim saigračima, koji su mi bili kao braća na terenu i van njega.
Trenerima i kondicionim trenerima, jer su me vodili sa posvećenošću i ljubavlju. Osoblju u La Masiji i celom timu Barse, jer su uvek bili tu za mene, mali detaljima činili su da se osećam kao kod kuće. Takođe i lekarima, radnicima zaduženim za moj oporacak, ali i navijačima, koji su mi pružili više ljubavi nego što bih mogao da im uzvratim i da im se odužim.
Odlazim sa tugom, naravno, jer rastanak nikada nije lak. Ali, odlazim i osećajući veliki ponos, jer sam odrastao sa vama, bio sam deo velike porodice. I sa nadom da ovo nije zbogom, već jednostavno da se vidimo uskoro.
Hvala, od srca - stoji u oproštajnoj poruci Uga Albe.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Mladi as OFK Beograda objasnio kako je visok presing razoružao crno-bele!
Sada je pred novim izazovom!
Lionel Mesi je postao najbolji strelac svih Svetskih prvenstava u fudbalu. A možda toga ne bi bilo da nije jednog noćnog poziva...
Započelo formiranje tima za novu sezonu.
Vesti koje nikako nisu hteli da čuju!
Posao krenuo tek što je spuštena zavesa.
Petrović se doselio u Svračkovce.
Vesti koje nikako nisu hteli da čuju!
Kritikovan zbog prvog na svetu!
Trinaest godina čekanja, i odmah minsko polje!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar