BORBA ZA VREDNE NAGRADE: Trešnjevača se sprema za treći Aranđelovdanski turnir!
Od 19. do 26. jula!
Moćan debi!
Košarkaši Olimpijakosa dočekuju na svom parketu ekipu Makabija iz Tel Aviva, a na ovom susretu za tim iz Pireja prve minuta je upisao bivši košarkaš Partizana Tajrik Džons.
Džons je posle odlaska Željka Obradovića "zaratio" sa navijačima. Iz meča u meč pokazivao je nezadovoljstvo, a onda je usledio rastanak i prelazak u Pirej.
Ipak, u novom klubu se odlično snašao i odmah uradio ono zbog čega su ga Grobari prošle sezone pozdravljali aplauzima. Moćnim kucanjima je digao sve na noge.
Najavio je Džons i pre meča da će da ti sve od sebe da se predstavi u pravom svetlu.
- Jednostavno uživam igrajući košarku. Volim sredinu u kojoj sam sada i srećan sam. Sjajno su me prihvatili, osetio sam se dobrodošao od prvog dana. Čak i posle utakmice protiv Bajerna, koju nisam igrao, čuo sam ih i bilo je fantastično. Sve dok sam svoj i igram jako, mislim da će to ceniti - rekao je iskusni centar.
Imao je i poruku za navijače crveno-belih.
- Samo nastavite da nas podržavate i jedva čekam da ih vidim i čujem - jasan je Džons.
Podsetimo, Tajrik Džons je pre dve sezone došao u Partizan. Prvu je opravdao očekivanja, ipak u drugoj je došlo do određenih problema. Uz sve to pojavili su se problemi navijačima. Nije imao Džons dobar odnos s njim i rastanak je bio pitnje vremena. Na kraju je Olimpijakos pokazao interesovanje za njega i centar je stigao u Pirej.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Nova sezona Evrolige startuje sutra uveče duelom Dubaija i Partizana
Crno-beli traže podršku za Karlika Džonsa.
Krilni centar na meti crno-belih.
Uzbuđenje dostiglo vrhunac.
Postoje četiri scenarija!
Jednu stvar navijači crno-belih neće tako lako oprostiti ovom igraču.
Direktan prenos možete pratiti na sajtu Sportissimo.rs.
Jednu stvar navijači crno-belih neće tako lako oprostiti ovom igraču.
Ko god je igrao s nama, prošao je grupu...
Vreme je za ono glavno!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar