"SUNCE TUĐEG NEBA, NEĆE VAS GRIJATI K'O ŠTO GRIJE NAŠE..." Emotivne reči Bogdana Karaičića nakon osvojenog šampionata Srbije!
"Poslali smo poruku da ostanete ovde..."
Radi se o tehničkom sponzoru!
Velike promene očekuju KK Partizan u narednoj sezoni, jer će pored potpune reforme u mlađim kategorijama, crno-beli nositi dres novog tehničkog sponzora.
Crno-beli su se u objavi na društvenoj mreži Instagram oprostili od kompanije , sa kojom su sarađivali poslednjih osam godina.
- Osam sezona je za nama! Prošli smo zajedno teške trenutke, ali i trenutke slavlja - napisali su iz KK Partizan na Instagramu.
Što se tiče protekle sezone, Partizan je osvojio dva trofeja. Crno-beli su prvo postali šampioni AdmiralBet ABA lige, trijumfom nad ekipom Budućnosti u finalnoj seriji.
Nakon toga, Partizan se suočio sa velikim izazovima u AdmiralBet KLS. Ekipu je vodio Bogdan Karaičić, jer je Željko Obradović suspendovan, a beogradski klub jer igrao bez nekolicine najvažnijih igrača. Pored toga, nekoliko njih je bilo povređeno, pa je ekipa igrala sa šest, sedam ili osam košarkaša, u zavisnosti od meča do meča.
Ipak, Partizan je uspeo da prebrodi sve prepreke i da nakon jedanaest godina psotane šampion Srbije.
Nedavno, saznali smo da je prvi košarkaš koji će napustiti crno-bele ovog leta - Brendon Dejvis. On se oglasio na svom Instagram profilu, oprostivši se od Partizana.
- Dragi Partizane, Hvala mojim saigračima, trenerima i Grobarima! Bilo je to nezaboravno poglavlje i uvek ću nositi sa sobom ovo iskustvo i naše titule! Želim timu ništa osim uspeha u budućnosti! S LJUBAVLJU - napisao je Dejvis na svom Instagram profilu.
Ranije se i KK Partizan oprostio od Dejvisa, takođe objavom na društvenim mrežama.
- Nakon godinu dana i sezone obeležene šampionskom titulom, Brendon Dejvis napušta redove Partizana. Zamenik kapitena iz sezone 2024/25, nastaviće karijeru u drugom klubu! Brendone, tvoja crno-bela porodica ti želi mnogo sreće i uspeha u budućnosti - napisali su crno-beli.
Dejvis će karijeru nastaviti u šampionatu Japana i tamo će potpisati bogat ugovor.
"Poslali smo poruku da ostanete ovde..."
Prošlo je više od 10 godina...
Postao je miljenik navijača crno-belih...
"Bilo je to nezaboravno poglavlje..:"
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Sjajan dan za večite rivale.
Saga oko stamenog beka se nastavlja.
Kakav bi to letnji posao bio!
Strateg odlazi iz Milana!
Transfer karijere!
U Koloradu ne zaboravljaju istorijsku odluku.
Borio se punu deceniju sa zdravstvenim problemima.
Najnovije vesti iz boksa iznenadile su mnoge.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar