ŠTA OVO BI?! Najgori meč karijere Lebrona Džejmsa - a onda je usledila velika tuča! (VIDEO)
Kralj se uopšte nije proslavio...
Ovo su svi čekali...
Nakon što je Oklahoma Siti Tander maksimalnim rezultatom 4:0 u seriji eliminisala Los Anđeles Lejkerse, legendarni Lebron Džejms otvorio je pitanje svog daljeg boravka u najjačoj košarkaškoj ligi sveta. Poslednji poraz od 115:110 bio je ujedno i četvrta "metla" u bogatoj karijeri "Kralja" Džejmsa, što je izazvalo brojne spekulacije o potencijalnom povlačenju.
Džejms, koji se polako približava svojoj 42. godini, našao se pred novinarima neposredno nakon bolnog ispadanja iz plej-ofa. Iako je individualno i dalje na vrhunskom nivou, što potvrđuje i učinak od 24 poena, 12 skokova i tri asistencije u poslednjem meču, vidno utučeni as nije želeo da donosi ishitrene odluke pred medijima. Priznao je da u ovom trenutku, dok su emocije zbog poraza još uvek veoma snažne, nema jasan plan za naredne mesece.
- Ne znam, očigledno. Još smo sveži od poraza. Ne znam šta budućnost nosi za mene… Vratiću se kući, biću sa porodicom, razgovaraću sa njima i kada dođe vreme, znaćete šta sam odlučio - izjavio je Lebron za portal "Clutch Points".
Njegova odluka biće prelomna za budućnost franšize iz Los Anđelesa, koja je treću godinu zaredom ostala bez finala konferencije. Iako fizički i dalje parira znatno mlađim zvezdama poput onih iz Oklahome, kumulativni napor tokom dve decenije igranja na najvišem nivou očigledno uzima danak. Džejms je istakao da mu je sada prioritet odmor i vreme provedeno sa najbližima, s kojima će detaljno prodiskutovati o svim opcijama pre nego što zvanično saopšti svetu da li će se vratiti po svoju 22. NBA sezonu ili je kucnuo čas za kraj jedne od najvećih era u istoriji sporta.
Javnost sa nestrpljenjem očekuje ishod ovih porodičnih razgovora, jer bi odlazak najboljeg strelca u istoriji lige označio tektonski poremećaj u svetskoj košarci. Dok Oklahoma slavi prolaz i čeka narednog rivala, u "Gradu anđela" vlada tišina i neizvesnost koju samo Lebron može da prekine. Bez obzira na to šta odluči, on je protiv Tandera pokazao da i dalje može da nosi ekipu, ali je pitanje da li u njemu još uvek tinja ona ista strast za dokazivanjem koja ga je krasila prethodnih dvadeset godina.
OVDE čitajte kako je Tander zgazio Lejkerse rezultatom 4:0.
Kralj se uopšte nije proslavio...
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
I bez Dončića i Rivsa, Lejkersi su uspeli da dođu do pobede.
Nije lako biti Kraljev sin.
Ovo će teško neko ikada da dostigne...
Denver bi mogao, uprkos problemima, sa trećeg mesta u plej-of.
Vesti kojima navijači crno-belih neće biti zadovoljni.
Bogdanović i Gordić zajedno na pilatesu!
Nikad bolje vesti za selektora Srbije!
Borba oko igrača!
Vesti koje nikako nisu hteli da čuju!
Kritikovan zbog prvog na svetu!
Trinaest godina čekanja, i odmah minsko polje!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar