EVO KOLIKO NOVCA JE ANGELINA TOPIĆ ZARADILA: Završila je učešće u Dijamantskoj ligi!
Sada je sve jasnije!
Evo koja je brojka u pitanju
Na mitingu Dijamantske lige održanom u Dohi, Ivana Španović je zauzela sedmo mesto u disciplini troskok, čime je zaradila 1.500 američkih dolara.
Suma je koja odgovara standardnoj nagradi za sedmo mesto u "Diamond" disciplinama tokom serijskih mitinga Dijamantske lige. Najbolji skok Srpkinja je imala u prvoj seriji - 13.76.
Iako iznos od 1.500 dolara može da deluje skromno u poređenju sa nagradama u nekim drugim sportovima, važno je napomenuti da je Dijamantska liga povećala ukupni nagradni fond za sezonu 2025. na rekordnih 9,24 miliona dolara.
Pored toga, uvedene su i "Diamond+" discipline sa još većim nagradama, gde pobednici mogu da osvoje do 20.000 dolara više po mitingu.
Za Ivanu Španović, koja se vraća takmičenjima nakon povrede i prvi put se takmiči u troskoku na ovakvom nivou, sedmo mesto i pripadajuća nagrada predstavljaju solidan početak sezone.
Na prvom mestu završila je Šanika Rikets koja je ostvarila rezultat od 14, 72 metara, dok je Tija Lafond zauzela drugu poziciju sa 14.39.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Zanimljive novosti iz Tokija.
Pripreme za Evropsko prvenstvo.
Banjica je poprište velike atletske borbe.
Završni turnir je sada praktično misaona imenica, ali teoretski nije još sve izgubljeno...
Novi šampion Srbije nije krio zadovoljstvo ostvarenim uspehom, ali je priznao da je put do trona bio izuzetno izazovan:
Kakav dan za crveno-bele!
Za vođenje programa i animaciju publike bio je zadužen popularni jutjuber Čoda. Čim se slovenački reprezentativac pojavio, sa tribina su odjeknuli glasni povici "MVP".
Sjajna partija reprezentativca Srbije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar