ŠEJK MILTON NAPUŠTA PARTIZAN?! Evo šta treba da se desi kako bi se rešilo pitanje koje muči sve grobare!
Postoje četiri scenarija!
Prave reči!
Rukometaši Srbije plasirali su se na Evropsko prvenstvo u rukometu, pošto su sa 28:24 slavili nad Italijom.
"Orlovi" su sa osam bodova obezbedila plasman kao drugoplasirana, uz prvoplasiranu Španiju, a na finalni turnir će i Italija kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane selekcije.
Srbija je zahvaljući odličnoj igri u drugom poluvremenu uspela da slomi otpor neugodnih Italijana, koji su u nekoliko navrata pretili da preuzmu konce igre.
Lazar Kukić je dao šest pogodaka, Crnoglavac i Marsenić po 5, ali su odbrane Vladimira Cupare bile nešto što je apsolutno razbilo "azure".
Naš golman je posle meča izneo svoje utiske, a jedno stvar je posebno istakao nakon velikog trijumfa.
- Presrećan sam, drago mi je što smo otišli na Evropsko prvenstvo. Hvala svima što ste došli da nas podržite - rekao je on.
Progovorio je onda i kako se osećao pre okršaja sa rukometnom reprezentacijom Italije.
- Trema uvek postoji kad se igra za reprezentaciju. Velika je odgovornost, ali najbitnije je da smo pobedili.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Vreme je da se trofejni sport vrati kući.
Uzavrela atmosfera.
Doneta revolucionarna odluka.
Srbija je u prvom meču slavila protiv Mađarske 31:29.
Veliki transfer kluba.
Sjajni borac pun utisaka posle pobede.
Iskusni borac još jednom pokazao klasu.
Jednu stvar navijači crno-belih neće tako lako oprostiti ovom igraču.
Ko god je igrao s nama, prošao je grupu...
Vreme je za ono glavno!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar