INĐIJA SE SELI U NIŽI RANG: Železničar ubedljiv u derbiju!
Spuštena zavesa na jednu od najtežih sezona!
Spuštena zavesa na jednu od najtežih sezona!
Iz kluba smatraju da je pređena granica dobrog ukusa.
Prava fudbalska predstava!
Lep gest jesenjeg prvaka, uoči gradskog derbija.
Gosti osvojili jako bitna tri boda.
Od naredne sezone u nižem rangu!
Zeleno-beli, iako putnici u niži rang, hrabro prkose rivalima.
U klubu vlada dobra atmosfera!
Tim iz Elemira od danas i zvanično prvoligaš.
Igraćemo do kraja prvenstva maksimalno angažovano i čvrsto - poručio je šef struke nekadašnjeg superligaša.
Znali smo da posedujemo kvalitet, ali je bilo potrebno vreme da stvari dođu na svoje mesto, rekao je Ognen Đurić, vezista kluba iz Novih Banovaca.