"PARTIZAN JE IZNAD SVIH, KO GOD DA DOĐE!" Bojan Ostojić u SPORTISSIMO IZAZOVU o najlepšim i najtežim danima u crno-belom DRESU! (VIDEO)
"Svaki dan proveden u Partizanu bio je prelep."
"Svaki dan proveden u Partizanu bio je prelep."
Nekadašnji defanzivac Partizana govorio je za naš portal o odluci da se rastane sa srpskoligašem.
Tim je bez poraza ovog proleća, ali je upisao čak osam remija, sedam vezanih.
Taj dan 1999. nikada neće zaboraviti.
Putovali smo Srbijom uzduž i popreko sa ciljem da vas upoznamo sa niželigaškim fudbalom, ali nijedan klub ne može se pohvaliti da je iznedrio toliki broj asova kao što je reč o užičkoj Slobodi.
Nekada kao igrač, sada na klupi u svojoj kući.
Povratak u svoj grad, u svoj klub!
Duci i Teodora će pokušati da se domognu glavnog žreba.
Montero i Tejlor dominirali.