ODRŽAN 15. MEMORIJALNI ŠAHOVSKI TURNIR "MILOJKA KNEŽEVIĆ": U Bogdanici igrali šahisti od 6 do 90 godina!
Predsednik Šahovskog saveza Srbije, Andrija Jorgić bio je na 15. Memorijalnom šahovskom turniru "Milojka Knežević"!
Predsednik Šahovskog saveza Srbije, Andrija Jorgić bio je na 15. Memorijalnom šahovskom turniru "Milojka Knežević"!
Sezona još nije ni blizu početka, a već imamo sjajnu vest!
Dugo situacija nije bila ovakva kada je u pitanju najbolji teniser svih vremena.