HRVAT HVALI DELIJE I GROBARE: Navijam za Srbiju, Bosnu, Sloveniju - se*e mi se od moje reprezentacije!
Mario Kasun, kao i uvek, bez dlake na jeziku.
Mario Kasun, kao i uvek, bez dlake na jeziku.
Neočekivan potez Nemaca!
Da li ima razloga za strepnju?
Da li ste ovo očekivali?
Apelovali su na fer i korektno navijanje...
Ulaznice su već podeljene, očekuje se krcata Beogradska arena...
Generalni direktor Olimpije iskoristio je priliku da odgovori na interesantnu izjavu Luke Dončića.
Opraštamo se od EP!