POTPUNI HAOS U HRVATSKOM DERBIJU: Dinamo slavio, ali i izazvao gnev navijača - gosti grme na sudije! (VIDEO)
Zanimljivo je bilo na Maksimiru.
Zanimljivo je bilo na Maksimiru.
"Rujevica" u žalosti.
O njemu se pripovedalo i u nekadašnjoj Jugoslaviji.
Ovome se zaista niko nije nadao.
Šampionski pehar su osvojili, a sada žele i da preizmu dominaciju u nacionalnim okvirima.
Vesti koje nikako nisu hteli da čuju!
Kritikovan zbog prvog na svetu!
Trinaest godina čekanja, i odmah minsko polje!