IVANA KNOL PONOVO GOLA: Vatrena Hrvatica zapalila atmosferu - jedan detalj posebno izludeo navijače! (FOTO)
Ponovo fudbal u drugom planu.
Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Osaki u dubl konkurenciji.
Srpska teniserka Olga Danilović nastavila je sa odličnim partijama na WTA turniru u Osaki, pošto se plasirala u četvrtfinale dubl konkurencije.
Danilovićeva je zajedno sa Rumunkom Žaklin Kristijan savladala tandem Kataržina Piter (Poljska) / Nao Hibino (Japan) rezultatom 2:0 (6:3, 6:4), posle sat i 12 minuta borbe.
U oba seta srpsko-rumunski dubl je pravio po dva brejka, izgubio po jedan servis, ali je u ključnim trenucima bio siguran i koncentrisan, čime su zasluženo stigle do plasmana među osam najboljih.
U četvrtfinalu ih očekuje novi izazov – Ukrajinka Nadija Kičenok i Japanka Makoto Ninomija, koje važe za iskusne i nezgodne protivnice u dubl konkurenciji.
Danilovićeva tako nastavlja da niže uspehe i pokazuje da, osim u singlu, ima šta da pokaže i u igri parova.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Napokon otkriveno.
Spominje se i svadba.
Srpska teniserka poslala emotivnu poruku putem društvenih mreža.
Dugo situacija nije bila ovakva kada je u pitanju najbolji teniser svih vremena.
Vesti koje mogu biti ohrabrenje za najboljeg svih vremena.
Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026 je tu, a Sportissimo vam na jednom mestu donosi sve - raspored utakmica i po danima i po grupama, rezultate, izveštaje svih mečeva, tabele...
Kalajdžić u nadoknadi doneo istoriju!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar