MOTORI SU UPALJENI: Cilj je jasan - Glušica i igrači su spremni na juriš za viši rang!
Iz godine u godinu lestvica se diže..
Promene su obelodanjene!
Septembra meseca 2022. godine izabrano je novo rukovodstvo Fudbalskog saveza Beograda, i tada je za prvog čoveka izglasan Marko Zdravković, koji je kasnije oformio tim svojih najbližih saradnika.
Nakon nepune tri godine, juče je zadesila sve vest o ostavci sada već bivšeg predsednika FSB, Zdravković je svoju odluku obelodanio sledećim saopštenjem:
Poštovani članovi Saveza, sportski prijatelji, saradnici i ljubitelji fudbala, Ispred redakcije nižih liga na Sportissimu želimo da izrazimo zahvalnost gospodinu Zdravkoviću na saradnji u proteklom periodu i da mu poželimo puno uspeha u budućnosti kako na sportskom, tako i na privatnom planu. Ostaje nam da vidimo ko će biti novi predsednik Fudbalskog saveza Beograda, a kako se može čuti, vanredna Skupština FSB zakazana je za 14. jul.
Iz godine u godinu lestvica se diže.. Već sutra igra se novi meč! Uprava vuče pametne poteze. Snimci sa proslave su priča za sebe! Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje
bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja
redakcije Sportissimo.rs Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Danas, sa velikim emocijama, ali i dubokim ponosom, želim da vas obavestim da završavam svoj mandat na mestu predsednika Fudbalskog saveza Beograda.
Ove godine provedene na čelu Saveza bile su ispunjene izazovima, ali i značajnim uspesima. Zajedno smo radili na unapređenju infrastrukture, boljoj organizaciji takmičenja, razvoju omladinskog fudbala, poboljšanju nivoa rada u trenerskoj i sudijskoj organizaciji, podršci opštinskim fudbalskim savezima, olakšavanju funkcionisanja klubova kroz razne vrste pomoći a sve to u cilju afirmacije vrednosti koje fudbal nosi - timskog duha, poštovanja i fer-pleja.
Posebno sam ponosan na saradnju koju smo izgradili sa nacionalnim savezom, svim regionalnim savezima, svim klubovima, sportskim radnicima i entuzijastima koji svojim svakodnevnim radom čine temelj beogradskog i srpskog fudbala. Vaša posvećenost i ljubav prema sportu bili su ključni za svaki naš zajednički uspeh.
Želim da se zahvalim svim članovima Saveza, stručnoj službi i organima Saveza, sportskim institucijama, kao i Sekretarijatu za sport i omladinu grada Beograda na podršci i razumevanju tokom mog mandata. Bila mi je čast da predvodim ovu organizaciju i da radim u interesu fudbala u našem gradu.
Odlazim sa funkcije sa verom da će oni koji dolaze nastaviti putem razvoja, transparentnosti i posvećenosti. Na raspolaganju sam Savezu i ubuduće – kao iskreni prijatelj i podrška.
Hvala vam na ukazanom poverenju. Živela igra koja nas sve povezuje – živeo Beograd i živeo srpski fudbal!
BONUS VIDEO:
MOTORI SU UPALJENI: Cilj je jasan - Glušica i igrači su spremni na juriš za viši rang!
REMI NA STARTU UEFA KUPA: Naši momci su prikazali odličnu igru protiv domaćina!
SKLAPA SE POBEDNIČKI MOZAIK: Elez je dobio već četvrtog novajliju ovog leta!
SLAVILO SE DO JUTRA: Gorobilje u višem rangu od sledeće sezone! (VIDEO)
U rukovodstvu će biti i dobro poznata fudbalska imena.
Uskoro se očekuje i konačan spisak za završni turnir.
Još jedan veliki korak ka napretku fudbala u Srbiji.
Čelni ljudi saveza imali su priliku da čuju mišljenja svih prisutnih klubova, pa se tokom sastanka vodila konstruktivna diskusija.
Tenzija raste iz dana u dan!
Naši ljudi su rekli svoje. Šta vi mislite?
Užasne vesti za sport. Spasa mu nije bilo.
Večerašnja utakmica će biti izuzetno stresna za komšijsku reprezentaciju. Evo i zbog čega...
Još samo šest mečeva nas deli od početka onoga što je planeta čekala - početka takmičenja na ispadanje.
Situacija je, ipak, prilično jasna...
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar