DA LI ĆE VOJVODINA AKTIVIRATI "BOMBU"? Evo šta kaže Zbiljić o transferu koji bi zatresao Srbiju!
Oglasio se i prvi čovek novosadskog kluba.
Očekivanja su velika.
Povratak Dejana Zukića u Vojvodinu jedna je od najlepših fudbalskih priča ovog leta. Momak koji je ponikao na "Karađorđu", a potom izgradio uspešnu inostranu karijeru, sada se vraća kući. I to u najboljim godinama karijere – 25.
Cela priča bila je gotovo filmska. Pre samo dva meseca sve je delovalo gotovo nemoguće…
– Iskreno, kada sam prvi put dobio poziv, zaigralo mi je srce. To je bilo pre tačno dva meseca. Predsednik me je pozvao i pitao da li bih se vratio. Rekao sam da bih voleo, ali da mislim da je to veoma teško izvodljivo. Ne zbog mene, već zbog cele situacije, moje dobre sezone i pitanja da li uopšte može da se razgovara sa klubom. U tom trenutku mi je delovalo neverovatno da će se sve završiti ovako, ali kako se približavao kraj sezone i početak prelaznog roka, postajalo je sve jasnije da se vraćam kući, na svoj teren – rekao je Zukić.

Iako su za njega postojala interesovanja iz inostranstva, među kojima su se pominjali ozbiljni evropski klubovi iz Engleske i Francuske, Zukić nije imao dilemu kada se ukazala prilika da ponovo obuče crveno-beli dres.
– Danas svi gledaju šta je najbolje za njih, što je i normalno. U ovom trenutku sam procenio da je za mene najbolje da se vratim u svoj matični klub. Znam kakve su ambicije Vojvodine, znam koliko ova ekipa može jer dosta momaka poznajem, a poznajem i sebe. Verujem da ćemo se brzo uklopiti i da nam je nebo granica – istakao je novi-stari fudbaler “stare dame”.
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Posebno emotivan biće trenutak kada ponovo istrči na teren stadiona „Karađorđe“. Navijači već danima sa nestrpljenjem čekaju njegov povratak, a Zukić im je uputio i posebnu poruku.
– Ovim putem bih pozvao navijače da dođu u što većem broju. Dve godine ste mi pisali da se vratim, evo me, tu sam. Sada da vidim i vas na delu (smeh). Iskreno, još nisam ni razmišljao previše o tom 9. julu. Najvažnije je da dobro odradimo pripreme u Austriji i da se svi zajedno spremimo za ono što nas očekuje. Ali naravno da jedva čekam taj trenutak. Sve ostalo posle toga biće istorija – poručio je Zukić.
Zanimljivo, ni ovog leta neće uspeti da “pobegne“ od Austrije. Nakon što je stigao iz te zemlje, upravo je ponovo tamo sa Vojvodinom na pripremama.
– Sada sam mnogo srećniji u Austriju (smeh) i s ovim najlepšim grbom na svetu na grudima – zaključuje Dejan Zukić.
Oglasio se i prvi čovek novosadskog kluba.
FK Vojvodina krupnim koracima grabi ka Evropi, ali joj je potrebno još malo podrške.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Šef stručnog štaba Vojvodine izneo je svoje viđenje nakon prvog test meča.
Vojvodina porazom od Đera otvorila pripreme!
Predivan dan u Novom Sadu gde je bivši kapiten predstgavljen na dobro poznatom mestu.
Veliki dan na Karađorđu!
Sada je sve jasno.
Transfer koji je zapalio Atinu!
Atmosfera u glavnom gradu Bosne i Hercegovine dostigla je vrhunac.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar