SLIKA VUJOŠEVIĆA I VREĐANJE ZVEZDE! Mnogi će biti šokirani kad vide slavlje igrača Zlatibora posle istorijske pobede! (VIDEO)
Ne prestaju odjeci posle skandaloznog meča u Čajetini.
Novi ugovor!
Marko Simonović iza sebe ima veoma uspešnu sezonu na klupi Sutjeske i pokazao je veliki potencijal u trenerskom poslu. Ekipa iz Nikšića stigla je do polufinala ABA 2 lige, gde je bila nadomak velikog iznenađenja, dok je u domaćem prvenstvu zaustavljena u polufinalu plej-ofa od Studentskog centra.
Bivši kapiten Crvene zvezde u razgovoru za klupski sajt otkrio je da postoji velika mogućnost da i naredne sezone ostane na čelu Sutjeske, pošto je zadovoljan saradnjom sa klubom i načinom na koji se projekat razvija.
- Obavio sam razgovor sa čelnim ljudima kluba. Istog smo mišljenja kako bi to trebalo da izgleda. Oni su rekli da bi voleli da ja budem tu i naredne sezone i hvala im na poverenju. Lepo se osećam u Nikšiću, vidim sebe tu. O ambicijama za narednu sezonu rano je pričati, ali ćemo se truditi da budemo konkurentniji, da to bude bolje posloženo. Videćemo koliki će biti budžet i u kom ćemo smeru ići. Sigurno ćemo posvetiti pažnju i mlađim igračima. I ove sezone smo ih uvodili u sistem, pa su imali značajniju ulogu i veću minutažu. Napravićemo dobar koncept - rekao je Simonović.

Posebno je istakao zadovoljstvo odnosom i zalaganjem svojih igrača tokom cele sezone.
- Momci su sjajni ljudi, zahvalan sam im na svemu – odnosu, posvećenosti, energiji koju su uložili kako bi klub napravio ovaj rezultat i porastao kao organizacija. Mislim da smo ove sezone napravili iskorak i kao organizacija i u takmičarskom smislu. Svima bih čestitao na tome – pre svega igračima, a onda i svim ljudima u klubu. Znam koliko je bilo posvećenosti, a onda i nervoze i suza. Sve smo prebrodili i izašli jači iz toga. Uvek imate ljude koji vam ne žele dobro i žele da unište ono za šta se vi borite, ali sa tim smo se izborili i tek ćemo se izboriti. Nema sumnje da ćemo biti samo još jači i da ćemo nastaviti da rastemo.
Simonović je naglasio da je klub ostvario, pa čak i premašio ciljeve postavljene na početku sezone.
- Mislim da smo ispunili, ali i premašili ciljeve. Kada sam došao prethodnog leta sa ljudima iz kluba sam se dogovorio da probamo da stabilizujemo klub, postavimo sistem i polako krenemo da gradimo našu priču. U ABA2 ligi smo želeli da budemo konkurentni, a plasman u plej-of bi bio uspeh. U crnogorskoj ligi da probamo da, po mogućnosti, budemo među prve dve kako bismo opet ostvarili plasman u ABA2 ligu. Pet kola do kraja smo obezbedili prvo mesto u crnogorskoj ligi, a protiv SC Derbija u polufinalu bili konkurentni, iako smo imali problema sa povredama. U ABA2 ligi smo došli do polufinala, gde nas je neiskustvo igranja velikih utakmica koštalo eventualnog prolaska dalje - istakao je Simonović.
Ne prestaju odjeci posle skandaloznog meča u Čajetini.
Prošlo je pola godine od onih teških trenutaka.
Govorilo se o stalnim licencama!
Naredni meč je na programu u utorak.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Legendarni kapiten Zvezde od sada računa i na bivšeg igrača iz tabora večitog rivala.
Veliki potpis.
Najnovije vesti iz evropske košarke tiču se trenera koji je "digao veliku prašinu".
Višegodišnji milionski ugovor!
Najnovije vesti iz evropske košarke tiču se i bivšeg trenera KK Crvena zvezda Meridian bet.
Jan Veseli ide u penziju, Bogdan se oprostio u svom stilu!
A tek će biti prilike da se brojka pomeri.
Čudna situacija za četu Džesija Marša.
Moraće selektor Engleske da smisli neko rešenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar