IZ ARENE SE VIDI VRH: Pred vratima raja - evo gde možete gledati meč Zvezde Meridianbet i Makabija!
Za nastavak uspešne serije.
Sjajne partije je pružio Vuk Danilović, i ako njegova ekipa nije uspela da izbori "Fajnal Ejt".
Košarkaši Mege nisu uspeli da ostvare svoj san i osvoje kvalifikacioni turnir Evrolige ANGT u nemačkom Ulmu. U velikom finalu, naš tim je doživeo poraz od Cedevita Olimpije rezultatom 73:82. Ovaj ishod, nažalost, znači da su propustili priliku da se direktno plasiraju na finalni turnir, poznatiji kao Fajnal Ejt, koji će se održati u Atini u maju, paralelno sa Fajnal forom u seniorskoj konkurenciji.
Ostaje žal za ovakvim ishodom, posebno uzimajući u obzir da je ekipa Mege i ove sezone imala veoma talentovan sastav. Igrači su pružili izvanredne partije tokom turnira, a u finalu su se posebno istakli Đorđe Gnjato i Vuk Danilović. Gnjato je postigao 22 poena, dok je Danilović dodao 21 poen. Nažalost, to nije bilo dovoljno za pobedu.
Vuk Danilović, sin legendarnog košarkaša Predraga Danilovića, je na kraju turnira proglašen za jednog od pet najboljih igrača Evrolige. Njegova izvanredna predstava tokom celog takmičenja nije prošla nezapaženo, a nagradu je primio na centru terena po završetku finalnog meča. Ovaj trenutak je bio posebno značajan za njega i njegovu porodicu, a Mega je to istakla putem svojih društvenih mreža, čime su dodatno ponosno obeležili njegov uspeh.
Tokom turnira u Ulmu, Mega se takmičila sa ekipama iz osam različitih klubova, uključujući Asvel, Manresu, Olimpijakos, Cedevita Olimpiju, Ulm, Armanija i Next Gen Ulm.
Za nastavak uspešne serije.
Sda je sve mnogo jasnije.
Sjajne vesti za sve kojima su crno-bele boje na srcu.
Objavom na Instagramu, "zapalila" je društvene mreže.
Zabranjeno je kopiranje, reprodukovanje, preuzimanje, prenošenje, objavljivanje i distribuiranje bilo kog dela ili celog teksta, fotografija i videa bez prethodnog izričitog pismenog odobrenja redakcije Sportissimo.rs
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na:
Podeljene pozivnice, a među pozvanima nema beogradskih klubova.
Crno-beli će dobiti obeštećenje.
Španski stručnjak sa upravom kluba pravi planove za narednu sezonu.
Grčki trener bi mogao da se vrati poslu od leta.
Popularni Žoc se sam oglasio povodom toga.
Sva dešavanja sa prvog meča grupne faze između "orlića" i "kengurčića" možete da pratite uz "livestream" na sajtu Sportissimo.rs.
Počela je košarkaška klinika u Beogradu!
Sve je spremno za košarkašku kliniku!
Popularni Žoc se sam oglasio povodom toga.
Uopšte neće biti lako izabranicima Zlatka Dalića. A izgleda da i fudbalska planeta sve manje veruje u njih.
Crno-beli započinju drugi deo priprema, onaj na slovenačkom Pohorju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavi komentar